O Nás

Sme multimediálna produkčná spoločnosť, ktorá sa usiluje o to, aby naši zákazníci dostali vynikajúce mediálne služby za prijateľnú cenu. Vedené kvalitou, motiváciou a odhodlaním sa snažíme priniesť každé nami spracované video do života s ohľadom na kreativitu a lásku k tomu, čo robíme.

Facebook

Ak ste aktivní na Facebooku, budeme veľmi rádi, keď budete odoberať stránku DzurmanVideo. Neuniknú Vám žiadne novinky, súťaže a zaujimave akcie.

Vimeo

Na Vimeu môžete nájsť naše staršie videá

YouTube

Ak ste aktívny na Youtube, budeme veľmi radi, keď budete odoberať stránku DzurmanVideo. Začnite nás sledovať a už vám žiadne video neutečie.

Náš príbeh

Ponúkame živé vysielanie z možnosťou realizácie na Vašej stránke napr. Facebook, Youtube. Prinášame nový koncept spracovania výroby videonahrávky. Naša televízna réžia nám dáva slobodu pri využití bezdrôtového pripojenia viacerých zdrojov videa na nahrávanie, streamovanie a živé prepínanie. Všetky médiá, ktoré vstupujú do video-rozbočovača, je možné zaznamenávať ako kvalitné video súbory na kartu SD, alebo na pevný disk. 

 Už žiadne čakanie na DVD disky. Video je okamžite prístupné pre všetkých komu dáte možnosť sledovať váš profil. Samozrejme pripravíme vám aj post-produkčne upravenú verziu. Tá bude upravená na digitálnej strižni, zvuk doplnený s vami dohodnutím hudobným doprovodom. Výsledný súbor spracujeme do vami objednaného formátu napr. mpg4 na USB, DVD disk, DlueRay disk.